The Pier'st

The Pier'st

Olles reisinud seitsme maa ja mere taha on mul Teile rääkida palju toredaid lugusid oma seiklustest…

Sinbad, meresõitja lugu.

Iidsetel aegadel reisisid inimesed oluliselt vähem, kuid seda pikem oli nende teepeal veedetud aeg – aeg uurida maid ning teha uusi avastusi. Läbitud vahemaadest sündisid põnevad lood, milledest paljud said lausa müüdi staatuse. Kaupmehed, reisides sadu ja tuhandeidki miile oma purjelaevadel ja karavanidel, tõid koju naastes ühes mitte ainult uut huvitavat kaupa vaid ka jutustusi nähtust ja kogetust. Kes teab, kas oli neile olulisem kokkukaubeldud kuld või hoopis reisilt saadud põnevad seiklused. Kaupmeheks olemine ei piirdunud neil päevil vaid äri tegemisega, pidi olema ka paras reisisell, jutuvestja ning kollektsionäär.

Tänapäeval on paljud asjad küll teisiti, kuid kaugete maade värvid, lõhnad ning maitsed kõidavad meid endiselt ning ärgitavad uutele retkedele.

Ja siin tulebki abiks The Pier. Meie pakume oma klientidele ilusaid ning huvitavaid tooteid, mis kannavad endas päritolumaa kultuuri ning elustiili omapära. Meie jaoks pole suuremat rahulolu, kui inspireerida oma külastajaid eriliste ning unikaalsete toodetega läbi millede värvigamma, mustrite ning tekstuuride aitame igühel leida just selle, mis teda paelub ning, mis lisaks tema maailma aktsenti ning inspiratsiooni.

The Pier kutsub üles kombineerima just Sinule omasel viisil ning looma Sinule sobivat maailma.

The Pier sai alguse 1962. aastal Kalifornias, San Matteos, kus avati esimene kauplus. Kauba väljapanekul kasutati kaubakaste ning õlgi jätmaks mulje kaugetest maadest äsja saabunud mahalaaditud kaubast. Sellest ka kaupluse nimi The Pier, mis inglise keeles tähendab kaid. Sellest ajast alates on avatud enam kui 1000 samanimelist kauplust üle maailma. Aastal 2007 avati esimene kauplus meile lähedal Riias. Paralleelselt avati kauplused ka Islandil ning Faroe saarel. Eestisse jõudis The Pier 2014. aasta sügisel.

The Pier’i kaupluses jutustab iga toode oma lugu, tuleb vaid osata kuulata. Pelgalt dekoratiivsena näivate  motiivide taga on alati sügavam tähendus ning oma sümboolika. Meile meeldib avastada traditsioone maailma eri paigust ning huvitavaid käsitöötehnikaid. Räägime oma tarnijatega ‘ühist keelt’, mis aitab tagada toodete parima kvaliteedi, mille üle võime vaid uhked olla. Valime tooted, mis peavad ajahambale vastu, kuna need on valmistatud oma ala asjatundjate poolt parimast puidust ning kaunimatest kangastest.

The Pier kaupluse külastamine on kui põnev reis. Siiski on keskendumine lihtne, kuna oleme kaupluse jaganud sektsioonidesse:

The Pier on kauplus, kus tunned maailma rütmi ning hingamist,
millest ka enda koju inspiratsiooni ammutada.
Külasta meid kindlasti!