Kuidas osta?

Kuidas osta?

 

Kuidas osta?

Otsi tooteid vastavas tootegaleriis või sisesta tootekood/nimetus ülal paremals olevasse otsinguribasse.

Tellimusi on võimalik teha järgmiselt:

·         kodulehe kaudu

·         meilitsi aadressil ulemiste@pier.ee


Tellimuse töötlemine toimub tööpäeviti ajavahemikus 10:00-17:00. Tellimuse kinnitamiseks võtame Teiega ühendust. The Pier jätab endale õiguse saadetise lähetamiseks peale kliendipoolse makse laekumist. Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Tootehinnad ei sisalda kohaletoimetamise kulu. Saadaolevate toodete koguseid täpsustatakse elektooniliselt südaööl.


Maksed

Maksmine on võimalik pangaülekandega pangalingi kaudu. Meili teel tellides saadame Teile ettemaksuarve, saate tasuda oma internetipangas.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamise kulu ei lisandu, kui tulete tellimusele ise vastavasse kauplusesse järele, kus toode/tooted hetkel saadaval on. Hoiame toodet Teie jaoks nädal aega peale tellimuse kinnitamist. Lisaks sellele tuleb oodata kinnitust e-kirja või telefoni teel, et antud toode on reaalselt olemas, kuna toodete laoseis kodulehel on informatiivne ning ei muutu reaalajas. Kaubale järgi tulles, peab esitama isikuttõendava dokumendi.

Tooted väljastatakse The Pier’i laost 2 päeva jooksul peale makse laekumist, millele lisandub transpordiaeg tellimusele märgitud tarneaadressile (tarne toimub tööpäevadel). Allolevad transpordihinnad kehtivad üle Eesti.

Hinnakiri

Ostu summa €    kohaletoimetamisne kulu €
    0-49                           7,00
  50-99                         15,00
100-199                       20,00
200-299                       25,00
300-499                       30,00
500-999                       35,00
1000-                           40,00

 

Kauba tagastamine

Vastavalt Eesti Vabariigi õigusaktidele on Teil 14 päeva aega toodetega tutvumiseks. Juhul, kui tooted Teile ei sobi, on Teil õigus 14 päeva jooksul peale toodete üleandmist oma tellimusest taganeda ja ostetud tooted tagastada või vahetada, täites tagastuse teatis. Tagastatav kaup peab olema terve, pakendis ja kasutamata. Kauba tagastamiseks või vahetamiseks tuleb ühendust võtta kauplusega e-posti teel webshop@pier.ee.

Tagastuse teatesse märkida:

1. kliendi nimi ja tellimuse number

2. toote kood ja kogus

3. mis on tagastuse põhjus (soov vahetada, praak, toode ei vastanud ootustele, värv ei sobi vms.)

4. pangakonto number, millele raha tagastada

Tellimuse tühistamisel tagastatakse ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) kliendi poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates tellimuse tühistamisest. Toote tagastamisega seotud kulu 10 euro ulatuses tasub klient (v.a kui toode on praak).

Tagastatav kaup peab olema terve, pakendis ja kasutamata. The Pier jätab endale õiguse keelduda tagastatud kauba vastuvõtmisest, kui puudub ostutšekk, samuti kui toodet on kasutatud või vigastatud.

 

Toredat ostlemist soovides,

The Pier