Uudised

Papasan – igavene armastus.

3/23/17

„Tool haarab su endasse ning sa soovid veel sügavamale selle sisse ronida, end kerra tõmmata ja seda nautida. Isegi meie lemmikloomad hindavad seda tooli – ning nende valik on siiras.“

Meie nimetame seda Papasaniks. Mujal maailmas nimetatakse seda kuju tõttu kuu- või kausstooliks.

Papasan-tooli ajalugu ulatub kaugete aastate taha olles pärit sellistest Aasia riikidest nagu Indoneesia, Tai ja Jaapan. Läänes õpiti seda tõeliselt mugavat mööblieset tundma alles eelmise sajandi 50. aastatel ning selle populaarsus levis laviinina üle kogu maailma, kus see pole oma aktuaalsust tänini kaotanud. Tool sobib suurepäraselt igasse interjööri. See võib olla nii keskseks elemendiks kui ka neutraalseks lisandiks.

Papasani valmistatakse klassikaliselt rotangpalmist, kuid kohata võib ka muudest materjalidest tooteid. Tooli konstruktsioon on väga lihtne, ent samal ajal sobib see igale pinnale ja sobitub suurepäraselt maa ebatasasustega. Stabiilsus saavutatakse alussilindri ja istumisosa kupliga, milles on pehme padi. Kupli saab paigutada endale mugavasse asendisse, et nautida lõunauinakut suvises leitsakus või puude varjus, samuti saab selles istudes mõnusalt lähedastega aega veeta. Tänu patjadele muutub iga Papasani-tool kordumatuks, andes sellele meeleolu, mida saab hõlpsasti vastavalt soovile muuta. Need võivad olla nii erksad kui tagasihoidlikud, kirjud kui ka ühevärvilised. Mõned padjad on kohevad, soojad või kergelt jahutavad.

Papasan-tool hakkab meeldima igaühele, kes sellesse istub. „Tool haarab su endasse ning sa soovid veel sügavamale selle sisse ronida, end kerra tõmmata ja seda nautida. Isegi meie lemmikloomad hindavad seda tooli – ning nende valik on siiras.“ Nii räägivad Papasan-tooli kohta meie püsikliendid, kes ostavad juba oma mitmenda Papasani.

Loe Sulge

Õhus on kevadet

3/23/17

The Pier kauplus on Sinu rõõmuks juba õide puhkenud.

Loe Sulge

FIFTIES diivanid ja tugitoolid kliendi valitud kangaga.

3/22/17

FIFTIES diivaneid ja tugitoole on võimalik tellida endale sobiva kangaga. Ka jalgadele on kaks erinevat värvitooni: must ning naturaalne tamm. Tule tutvu kangaste valikuga meie Ülemiste keskuse kaupluses ning telli päris enda disainitud ainulaadne tugitool

Loe Sulge

BOVICTUS'e nõud -20%

10/29/16

Kaunid ja kunstipärased sööginõud ja joogiklaasid Taani firmalt Bovictus nüüd -20% soodsamalt. Saadaval kolmes eri värvis. Soovitame miksida kõike kolme värvi omavahel - saate maitseka ning omapärase lahenduse oma kööki või söögituppa.

Loe Sulge